Z WIZYTĄ U MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ GÓR

Z WIZYTĄ U MATKI BOSKIEJ KRÓLOWEJ GÓR

(SANKTUARIA AUSTRII, SZWAJCARII I WŁOCH)

Termin : 24.09-30.09.2022

Cena 2800zł /osoba 

-komfortowy autokar 

-2 noclegi w Austrii , hotel ,pokoje 2 osobowe z łazienkami 

- 2 noclegi w Szwajcarii, hotel, pokoje 2 osobowe z łazienkami 

- 2 noclegi we Włoszech , hotel , pokoje 2 osobowe z łazienkami 

- 6 śniadań , 6 obiadokolacji 

- opieka pilota , ubezpieczenie NNW I KL do 10000 euro Uniqa Travel 

Ramowy program.

 1 dzień – godz. 6 rano wyjazd spod Parafii , przejazd przez Czechy i Austrię (Doliną Wachau) do Sanktuarium Maryjnego Maria Taferl (ok. 450 km) – msza św. Następnie przejazd do hotelu w okolicach  Salzburga (ok. 200 km). Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

2 dzień – śniadanie w hotelu. Msza św. w  Salzburgu. Następnie zwiedzanie miasta :m.in. Pałac i Ogrody Mirabell, Dom Mozarta, Katedra, uliczki Starego Miasta. Czas wolny na kawę. Następnie przejazd do Twierdzy Orle Gniazdo (ok. 40 km) – zwiedzanie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicy Salzburga

3 dzień - śniadanie i przejazd do  Einsiedeln (Szwajcaria) (ok. 470 km). Krótki postój w Vaduz – stolicy Lichtensteinu. Następnie zwiedzanie  słynnego barokowego opactwa z Czarną Madonną w Einsiedeln. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Einsiedeln.

4 dzień - śniadanie i przejazd do  Luzerny (ok. 60 km) nad Jeziorem Czterech Kantonów: Kościól Jezuitów – msza św, Mosty: Kapliczny i Młyński nad rzeką Reuss, Stary Ratusz. Następnie przejazd do Berna (ok. 110km)– spacer po stolicy Szwajcarii (katedra ,zegar astronomiczny na wieży Zytglogge, fosy niedźwiedzi, dom Einsteina). Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg w okolicy Einsiedeln.

5 dzień – śniadanie w hotelu. Przejazd do uroczego miasteczka Sankt Moritz. Krótki pobyt rekreacyjny w słynnym kurorcie. Następnie przejazd słynnym pociągiem panoramicznym Bernina Express do włoskiego miasteczka Tirano.  Przejazd na nocleg i obiadokolację w okolicach Sondrio (Włochy). 

6 dzień – śniadanie, przejazd do Bergamo (120 km) piękną trasą wzdłuż jeziora Como. Zwiedzanie Górnego Miasta Bergamo. Następnie przejazd na Obiadokolację i nocleg we Włoszech w okolicach Vicenzy.

7 dzień – śniadanie, przejazd na Monte Berico  – sanktuarium Maryjne – msza św. i zwiedzanie. Następnie krótkie zwiedzanie Vicenzy. Przejazd do Polski

 

Dodatkowo płatne:120 euro – wstępy oraz pociąg Bernina Ekspress,  przewodnicy lokalni, taksy klimatyczne, fundusz gwarancyjny, tourguidy, 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42