29-01-2023Niedziela
7:00Za dusze w czyśćcu cierpiące
9:00Za ++ Jana Piechoczek, rodziców, rodzeństwo, teściów, szwagra Alojza oraz dusze w czyśćcu cierpiące
10:30Za + Irenę Mura
12:00Za ++ Stefanię, Romana i Grzegorza Salamon
16:30Za + Mariannę Lenartowską w 5 rocznicę śmierci
30-01-2023Poniedziałek
7:00Za + Janinę Kowalczyk /od pracowników SP 9/
18:00Za ++ Marię i Rajmunda Beer w kolejną rocznicę śmierci
31-01-2023Wtorek
7:00Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Elżbiety Wywioł
18:00Za + męża Jana Mrowiec oraz ++ rodziców z obu stron
Za ++ w miesiącu:
18:00Za + Andrzeja Flak
Za + Teresę Wesołek
18:00Za + Małgorzatę Piwczyk
01-02-2023Środa
7:00W intencji wdów i wdowców oraz za ++ mężów i ++ żony
7:30Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18:00Za + Jana Skrzypiec oraz ++ z rodziny
Za ++ rodziców Urszulę i Mariana Skoczeń w rocznicę ziemskich urodzin
02-02-2023Czwartek
7:00Za + Małgorzatę Piwczyk /od zespołu charytatywnego/
7:30Nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie i zakonne
9:00Za ++ Franciszka Amalio i żonę Marię
16:30Za + Grażynę Honysz w 4 rocznicę śmierci
18:00Za + męża Andrzeja Orłowskiego w 4 rocznicę śmierci
Za ++ męża Lecha Matyja, rodziców: Juliana i Annę, teściów: Franciszka i Ludwinę, szwagrów: Michała i Bernarda, szwagierki: Antoninę i Elżbietę, braci: Tadeusza i Zbigniewa oraz dusze w czyśćcu cierpiące
03-02-2023Piątek
7:00Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, światło Ducha Św. w intencji Wiktorii Sobierajskiej z okazji urodzin
7:30Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
16:30Za ++ męża Józefa, syna Leszka oraz ++ z rodzin: Rymnt i Fysztak
W intencji czcicieli NSPJ oraz dzieci, które w minionym roku przystąpiły do Pierwszej i Wczesnej Komunii Świętej
17:30Katecheza Przedchrzcielna
04-02-2023Sobota
7:00Nabożeństwo Pierwszych Sobót
8:00W intencji Czcicieli Matki Bożej
15:00Chrzty i Roczki w intencji dzieci, rodziców i rodziców chrzestnych
Chrzest dziecka: Jakub Godziek
15:00Chrzest dziecka: Nikodem Kubica
Chrzest dziecka: Maksymilian Danylov
15:00Chrzest dziecka: Leon Pluta
16:30Za ++ Eugeniusza Duda w 4 rocznicę śmierci i żonę Irenę w 20 rocznicę śmierci
05-02-2023Niedziela
7:00Za ++ Sanisława i Mariana Bak, Wandę i Benedykta Wesoły, Stanisławę i Rudolfa Lintmajer oraz Małgorzatę Mazurowską
9:00Za + Karola Kuligowskiego w I rocznicę śmierci
10:30Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Izabeli z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. TE DEUM
12:00Do Najsłodszego Serca Pana Jezusa dziękując za szczęśliwie przeżyte lata dla Aleksandry
16:30Za ++ Danutę, Bogdana Ciepla oraz ++ z rodzin: Kwiatrkowski i Ciepla
06-02-2023Poniedziałek
7:00Za ++ Antoniego i Józefę Franosz oraz ++ dzieci
18:00Do Op. Bożej przez wstawiennictwo św. Antoniego, Aniołów Stróżów z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Dary Ducha Św. w intencji Lenki Ambroży z okazji 8 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
18:45Katecheza dla dorosłych w salce Domu Parafialnego
07-02-2023Wtorek
7:00Za dusze w czyśćcu cierpiące, a szczególnie za dusze kapłańskie
7:30Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej
18:00Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Anny oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
08-02-2023Środa
7:00Za ++ dziadków: Marię i Jerzego Kudla + syna oraz dusze w czyśćcu cierpiące
7:30Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18:00Za + Ignaca Biel
09-02-2023Czwartek
7:00Za ++ Marię Grabiec w 28 rocznicę śmierci, męża Engelberta, córkę Różę, synową Kornelię, ++ z rodzin: Grabiec, Byczek, Mężyk, Rojek i Kretek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18:00Za ++ Martę Stronczek w kolejną rocznicę śmierci, męża Emila i syna Romana
10-02-2023Piątek
7:00Za + Annę Baluch w 20 rocznicę śmierci
7:30Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
16:30Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Magdaleny i Anity Parus oraz ich rodziców
11-02-2023Sobota
:0Odwiedziny chorych
7:30Różaniec
8:00Za ++ Hildegardę i Alberta Chromik oraz synów Piotra i Norberta
16:30Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji ks. Wojciecha Iwaneckiego z okazji urodzin
12-02-2023Niedziela
7:00Za ++ Anastazję Brzezinka i wnuka Piotra Bober
9:00Za ++ rodziców Marię i Rudolfa Mandrysz oraz brata Antoniego
10:30Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Barbary Oniszuk z okazji 60 rocznicy urodzin
12:00Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Andrzeja Chrószcza z okazji 75 rocznicy urodzin i Ryszarda Chrószcza z okazji 45 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. TE DEUM
14:00Msza Święta Trydencka: Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Ewy Gołąb i Hanny Wieczorek
16:30Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Marii i Marka Margońskich
13-02-2023Poniedziałek
7:00Za dusze w czyśćcu cierpiące, a szczególnie za dusze kapłańskie
18:00rezerwa +
14-02-2023Wtorek
7:00Za ++ Gertrudę Franosz, męża Wilhelma i syna Józefa
18:00Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB, św. Antoniego, św. Walentego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, moc i siłę światła Ducha Św. dla Izabeli, Jana i Kazimierza.
15-02-2023Środa
7:00Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Aliny Potoczak z okazji urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
7:30Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18:00rezerwa +
16-02-2023Czwartek
7:00Za + Stanisława Możdżan w I rocznicę śmierci
17:00Adoracja Najświętszego Sakramentu w int. Kapłanów oraz o nowe powołania
18:00W intencji kapłanów oraz za Wspólnotę Modlącą się za kapłanów
17-02-2023Piątek
7:00Za + Antonię Brzezina w 1 rocznicę śmierci
7:30Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
16:30Za + Władysława Sacharczuk, ++ rodziców: Aleksandrę i Leona, ++ teściów: Marię i Ryszarda
18-02-2023Sobota
7:30Różaniec
8:00Za ++ Teresę i Jana Malinowskich
16:30Za + syna Grzegorza Oniszczuka w kolejną rocznicę śmierci
17:15Po Mszy Św. Roczek dziecka: Mikołaj Cabaj
19-02-2023Niedziela
7:00Za + Henryka Pażucha w 2 rocznicę śmierci
9:00Za + Jadwigę Dziubany
10:30Za ++ rodziców Łucję i Edmunda Smołka, syna Wiktora, córkę Reginę, Luizę, Elżbietę i Pawła Kozielskich oraz ++ z rodziny
12:00Za + Teodorę Ostrzołek od sąsiadów z Jankowickiej 14
16:30Za ++ Elżbietę i Leopolda Witosz
20-02-2023Poniedziałek
7:00Za + Katarzynę Zagrodzką w kolejną rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Zagrodzkich, Mnich, Sulskich, Franica i Placzek
18:00Za + Marka Szymura
21-02-2023Wtorek
7:00Za + Tadeusza Sławek w rocznicę ziemskich urodzin
18:00Za + Zenona Hyżyk w rocznicę śmierci
22-02-2023Środa
7:00Za ++ Rozalię i Pawła Stalmach, syna Józefa
7:30Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
9:00Za + Barbarę Juźków
16:30Rezerwa za +
18:00W intencji pracowników, przyjaciół i pacjentów "Centrum Medycznego" w Rybniku z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie o Boże błogosławieństwo. W modlitwie polecamy również ++ lekarzy, pracowników oraz ++ członków rodzin lekarzy i pracowników "Centrum Medycznego".
18:45Msza św. recytowana: W int. członków Grupy 33
23-02-2023Czwartek
7:00Rezerwa Za +
18:00Do Op. Bożej przez wstawiennictwo MBB z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Romana Kapusty z okazji 50 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. TE DEUM
24-02-2023Piątek
7:30Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
16:30Za + Kazimierza Wołowiec w 4 rocznicę śmierci
17:00Droga Krzyżowa
17:15Chrzest dziecka: Aleksander Szulik
25-02-2023Sobota
7:30Różaniec
8:00Za ++ Zygmunta i Janusza Moroń oraz ++ z rodziny Pokornych z Placu Wolności
16:30Za ++ Helenę i Władysława Pander, córkę Teresę, syna Andrzeja i pokrewieństwo z obu stron
26-02-2023Niedziela
7:00Za + Gerarda Storch ++ rodziców i rodzeństwo, Jana i Joannę Kusber
9:00Rezerwa
10:30rezerwa
12:00Za ++ Zofię w kolejną rocznicę śmierci, męża Eryka oraz ++ z rodziny
15:45Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym
16:30Za + ojca Alfreda Mura, + żonę Janinę, ++ rodziców z obu stron, ++ braci
27-02-2023Poniedziałek
7:00Do Najsłodszego Serca Pana Jezusa dziąkując za szczęśliwie przeżyte 83 lata dla Petera
18:00Za + ks. Franciszka Blachnickiego
28-02-2023Wtorek
7:00Za ++ Annę i Romualda Rorbach oraz rodziców z obu stron
18:00Za ++ w miesiącu:
Za + Lucjana Szulika
18:00Za + Zdzisława Florczaka
Za + Jerzego Paprotnego
18:00Za + Bernadetę Kwiatoń
Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42