Twoja intencja w Betlejem

TWOJA INTENCJA W BETLEJEM

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Od kilku tygodni trwa wojna w Ziemi Świętej. W Betlejem przebywają Bracia Franciszkanie (wśród nich Polacy), którzy z racji braku pielgrzymów nie mają także intencji do odprawiania Mszy św., a co za tym idzie środków do utrzymania się. Do drzwi ich klasztoru pukają także ludzie potrzebujący. Chcąc ich wesprzeć trzeba na to mieć środki materialne. W naszej parafii dzięki Panu Bogu nie brakuje intencji do odprawienia przez kapłanów. Dlatego też jako proboszcz zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie dla Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem.

Jeżeli ktoś chciałby zamówić intencję, która zostanie odprawiona w Betlejem w Bazylice Narodzenia Pańskiego prosimy o kontakt z kancelarią parafialną kościoła Matki Bożej Bolesnej. Treść intencji zostanie przekazana drogą elektroniczną. Podobnie też złożona ofiara. Podobna pomoc miała miejsce już w czasie panowania pandemii. Za co bracia byli niezmiernie wdzięczni. Gdyby ktoś chciał wesprzeć swoją intencją może to zrobić na dwa sposoby:

Pierwszy

Można to uczynić drogą elektroniczną pisząc intencję na adres parafialny: rybnik.mbb@katowicka.pl a ofiarę za Mszę świętą przelać na konto parafialne (równowartość 30 dolarów, czyli 130 zł)

NUMER KONTA PARAFIALNEGO Bank Pekao Oddział w Rybniku

 28 1240 4357 1111 0010 7479 1601

 Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Bolesnej w Rybniku ul. Franciszka Rybnickiego 2, 44-200 Rybnik

Drugi

Napisać intencję na kartce. Włożyć do koperty wraz z ofiarą i dostarczyć do kancelarii parafialnej z dopiskiem: „Msza Święta w Betlejem”. Na kartce proszę również umieścić imię i nazwisko ofiarodawcy oraz numer telefonu kontaktowego.

Intencje wraz z ofiarą zostaną przekazane do Betlejem.

Za zrozumienie sprawy serdeczne Bóg zapłać.

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42